KoinmapKazanç Haritanız

works_koinmap
Türkiye'de ilk ve tek ! Koinmap yepyeni bir kripto-para borsası. Benzerleri gibi değil kelimenin tam anlamıyla "borsa". 27'den fazla kripto-para birimi ile karşılıklı alış-veriş ve takas Koinmap'de sizi bekliyor.

Sadece Bitcoin, Etherium gibi en çok rabet gösterilen kripto-para’lar değil bir çok alt kripto-para birimi ile işlem yapma seçeneği, size çok daha fazla kazandıracak.

Detaylar

İçinde bulunduğumuz bu zaman dilimin de her şeyin dijitalleştiği gibi likidite de dijitalleşiyor. Bir çok uzman tarafından geleceğin satın alma ve yatırım unsuru olarak görülen Cryptocurrencyler (şifrelenmiş para) şu sıralar ağırlıklı olarak dijital platformlarda işlem görüyor olsa da çok yakın bir gelecekte serbest dolaşımla menkul değerler realitesinin en etkin oyuncuları arasında yerini emin adımlarda belirlemektedir.

Arcon bilişim teknolojileri tic. A.Ş. olarak geleceğin menkul kıymeti olarak gördüğü Türkiye’de henüz çok yaygın olarak bilinmese de kullanım kolaylığı ve yatırımsal değerleri Türkiye’nin ilk gerçek anlamda coin exchange borsası olan KoinMap’e yatırım yapıp kullanıcılarına şeffaf ve hızlı kazanç sağlaması için kurgulanmış bir uygulamayı hayata geçirmiştir.

Üst düzey güvenlik ağlarıyla yazılmış ve işletilecek olan KoinMap Türkiye’deki ilk ve tek gerçek anlamda bir borsa olma özelliğini taşımaktadır.

Kullanıcı alışkanlıkları ARGE edilerek belirlenmiş 27 koini tamamen Türk lirası karşılığı ile alıp satabileceği aynı zaman da yine kullanıcı alışkanlıkları incelenerek belirlenen 6 koin ile aralarında Exchange ( takas ) edebilecekleri enstrümanlarla Türkiye’de tek ve dünyada sayılı borsa arasındadır.

Dünyada ilk olma özelliğini taşıyan acil satış bölümüyle yatırımsal koinleri hızlı bir şekilde alım ve satımını yapabilecekleri. fiyatların kullanıcı tarafından belirlendiği uygulamasıyla KoinMap Dünyada “Acil Sat” uygulamasıyla ilkdir.

Merkezsiz borsaların aksine, KoinMap güçlü finansal yapısı ve sektörel güvenirliğiyle Arcon Bilişim Teknolojileri Tic. A.Ş. güvencesindedir.

Koinmap’ın özellikleri:

  • 27 den fazla kripto para birimi ile Türkiye’nin ilk ve tek gerçek anlamda cryptocurrency borsası.
  • Gerçek ve tam zamanlı ” kripto borsa ” deneyimi.
  • Dünyada ilk olan “Acil Sat” geliştirmesi ile hedefe yönelik yatırıma yönlendiren hızlı alış ve satış.
  • Gelişmiş trade motoru sayesinde borsa işlemlerinin aksamaması.
  • Yeni kullanıcılar ücretsiz ve risksiz gelişmiş bir demo hesap içinde alış ve satış yapabilme olanağı
  • 7/24 canlı ve teknik destek.
  • Anlık alım satım işlemleri
  • Kredi kartı ile satış imkânı
  • Düşük komisyon ve işlem maliyeti.

gibi başka platformlarda olmayan özellikler ile kullanıcı rahatlığını ve güveninin ön planda tutan yeniliklere ev sahipliği yapan koinMap.com, kullanıcılarına eşsiz bir kulanım kolaylığı sağlamaktadır.gelecek artık daha yakın.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Arcon Bilişim hakkında bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Kişisel ve sektörel olarak ihtiyaç duyduğu halde henüz farkındalığı oluşmamış inovatif fikirleri uygulamaya geçirip, hayatı kolaylaştırmak adına her alanda varlığımızı sürdürmek Arcon Bilişim Teknolojileri A.ş olarak amaç ve hedefimizdir.

Soykan Alper Çinar
İcra Kurulu Başkanı & Ceo