Faaliyet Alanlarımız

Bulunduğumuz konjonktür içinde her şey gibi likidite de dijitalleşmektedir. Arcon Bilişim Teknolojileri Tic. A.Ş bu gelişmeleri takip eden bir kurumdan çok, yeniliklere yön veren bir kurum olmak adına girişimlerde bulunmaktadır. Hizmet verdiği sektörlerin başında finans dünyasının lokomotif etkenlerini Fin-tek yazılımlarıyla geliştiren Arcon Bilişim, inovatif fikirleri hayata geçirerek hizmet verdiği finans kurumlarının işletme maliyetlerini minimalize eden ve müşteri bazlı hedef kitleleri ile tüm sektörel oyunculara kolaylıklar sağlayıp, gelişimin önünü açan uygulama ve projelerle varlığını sürdürmektedir. Finans Dünyasına kattığı yenilikleri, kullanıcı ihtiyaçlarını ve alışkanlıklarını ölçümleyip ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiği tüm dijital platformlar gibi, dijital ticaret alanda daha önce geliştirilmemiş cesur ve yenilikci uygulamalar faaliyetlerimiz arasında yerini almaktadır. İhtiyaç duyulan veya henüz ihtiyaç duyulduğu halde farkındalığı oluşmamış her proje ürün ve inovatif fikirler Arcon Bilişim Teknolojilerinin faaliyetleri kapsamında yerini almış ve alacaktır.

Faktodeks

Vadeli alacaklarını nakde çevirmek isteyen kobiler ile, finans kurumlarını aynı portalda buluşturan inovatif bir platformdur.

Daha Fazla Oku

Koinmap

Türkiye’de ilk ve tek ! Koinmap yepyeni bir kripto-para borsası. Benzerleri gibi değil kelimenin tam anlamıyla “borsa” deneyimi sizi bekliyor.

Daha Fazla Oku

MixAge

Yepyeni bir E-Ticaret deneyimi sizi bekliyor. MixAge, E-Ticaret’e yeni ve gelişmiş bir bakış açısı sunmak için geliyor.

Daha Fazla Oku