Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, Türkiye ve Dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, bilişim teknolojileri ve bilişim projeleri alanında öncü ve  fark yaratan uzmanlıklarıyla, sektöründe lider, uluslararası pazarda her zaman söz sahibi olmak. Yazılım teknolojilerini bir araç olarak kullanarak, fayda sağlayan kaliteli hizmetler sunmak. Hizmetlerimizle, beraber büyümek. Bilişim sektöründe; yenilikçi, yaratıcı, özgün çözümler, profesyonel hizmetler ürettiğimiz ileri teknoloji lideri ve bilgi teknolojileri konusunda ilk akla gelen olmaktır.

Misyonumuz

 2017 yılından itibaren faaliyette olan ve bu süre zarfında dijital platformda Dünya ve Türkiye için ilk olan inovasyonlarla sektöründe öncü olan Arcon Bilişim Teknolojileri , henüz çok genç bir kuruluş olmasına rağmen hayata geçirdiği ve hali hazırda yapımı devam eden kendi sektörlerinde ilk ve yenilikçi birden çok projeyle 2019 senesinde sektöründe ön sıralara çıkmayı kendine misyon edinmiştir. Sektöründe ülkemizin uluslararası rekabet edebilir seviyeye yükselmesi için payına düşen çalışmaları gerçekleştirmek, kalite politikamızı sürekli yukarı çekmek için teknolojiyi takip eden ve teknolojiye yön veren, durmadan değer kazanan bir firma olmayı sürdürmek . Bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek sektördeki gelişmelere yön vermek . Bilişim sektörüne çok yönlü hizmetler sunmak, Türkiye’ ye değer katarak büyümektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Arcon Bilişim hakkında bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Kişisel ve sektörel olarak ihtiyaç duyduğu halde henüz farkındalığı oluşmamış inovatif fikirleri uygulamaya geçirip, hayatı kolaylaştırmak adına her alanda varlığımızı sürdürmek Arcon Bilişim Teknolojileri A.ş olarak amaç ve hedefimizdir.

Soykan Alper Çinar
İcra Kurulu Başkanı & Ceo