İnsan Kaynakları

2017 yılından itibaren faaliyette olan ve bu süre zarfında dijital platformda Dünya ve Türkiye için ilk olan inovasyonları üretip, sektöründe öncü Arcon Bilişim Teknolojileri, genç, dinamik ve yenilikçi takım arkadaşlarına sahiptir. Hedeflerimizi gerçekleştirip  yukarı çekmek için , teknolojiyi takip eden ve teknolojiye yön veren  durmadan değer kazanan bir firma olmayı sürdürmek için personellerimizin şirket içi mutluluğunu önemsemekteyiz. Takım ruhunu yakalayan, bu ruhu ve enerjiyi sahip olduğu her platformda sürdüren yeni takım arkadaşlarıyla çalışmaya hazırız.

Tüm Ekibimiz yeniliklere açık, herkesin gittiği yoldan değil bildiği yoldan gitmeyi tercih eden, tercihen kendi yolunu yaratan kişilerden oluşmaktadır. Böyle bir  ekip ile çalışmaya  uygunsanız , kendi sorumluluklarınızı bildiğiniz halde , bu benim işim değil cümlesi lügatınızda yoksa  ve başarının anahtarının birey de değil ekipte olduğuna inanan, çözüm arayan değil çözüm yaratan, sınırlarını kendi belirleyen ve mümkünse sınırları olmayan biriyseniz  bu ekipte sizin de olmanızı isteriz. Her gerçek bir hayalle başlar ilkesiyle çıktığımız yolda, durmadan değer kazanan ve teknolojiye yön veren bir firmada çalışmak isterseniz sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Açık Pozisyonlar

İş İlanı Başlığı Lokasyon Departman Tarih
Proje Sorumlusu Arcon Bilişim A.Ş Genel Merkezi Yazılım Departmanı Nisan 12, 2019
Full Stack Developer Arcon Bilişim A.Ş Genel Merkezi Yazılım Departmanı Nisan 12, 2019
Front-End Developer Arcon Bilişim A.Ş Genel Merkezi Yazılım Departmanı Nisan 12, 2019
Fullstack JAVA Developer Arcon Bilişim A.Ş Genel Merkezi Yazılım Departmanı Mart 25, 2019
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Arcon Bilişim hakkında bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Kişisel ve sektörel olarak ihtiyaç duyduğu halde henüz farkındalığı oluşmamış inovatif fikirleri uygulamaya geçirip, hayatı kolaylaştırmak adına her alanda varlığımızı sürdürmek Arcon Bilişim Teknolojileri A.ş olarak amaç ve hedefimizdir.

Soykan Alper Çinar
İcra Kurulu Başkanı & Ceo