“Her gerçek bir hayalle başlar” önermesine şirket bünyesinde tüm çalışma arkadaşları ve tüm çözüm ortakları ile birlikte inanmış ve bu inanç doğrultusunda digital platformda inovatif fikirler üreten bir fabrika gibi işleyen Arcon Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş. ürettiği ve yönettiği tüm projelerde sektörel olarak ilk olmayı hedeflemiştir.

2017 yılından itibaren faaliyette olan ve bu süre zarfında digital platformda Dünya ve Türkiye için ilk olan inovasyonlarla sektöründe öncü olan Arcon Bilişim Teknolojileri , henüz çok genç bir kuruluş olmasına rağmen hayata geçirdiği ve hali hazırda yapımı devam eden kendi sektörlerinde ilk ve yenilikçi birden çok projeyle 2019 senesinde sektöründe ön sıralara çıkmayı kendine misyon edinmiştir.

Arcon Bilişim Teknolojileri özel bir teşebbüs olmasına rağmen, finans dünyasına digital platformda bir ilki yaşatıp ticaretin güvenilirliğini ve likidite ihtiyacı olan kobilere hızlı fonlanmalarını sağlayan inovatif uygulamasının yanı sıra, geleceğin finansal gerçekliği olacağına inandığı blockchain altyapısı ve global endüstride varolan Türkiye’de ilk defa hayata geçecek olan “cryptocurrency” likiditesinin kullanıma yorum katan uygulamasıyla yeniliklere attığı imzanın haklı gururunu yaşamaktadır. Arcon Bilişim Teknolojileri Ticaret A.Ş. 2019 senesi içinde mevcut E-Ticaret yapısına farklı bir bakış ve yorum getireceği uygulama ve yazılımsal süreci içinde sanal gerçeklik alanında ilk ve öncü olacak projeleriyle geleceği öne çekmektedir.

Gelecek artık daha yakın…

İçinde bulunduğumuz konjonktür ve zaman içinde her şey gibi likidite de dijitalleşiyor. Arcon Bilişim Teknolojileri Tic. A.Ş bu gelişmeleri takip eden bir kurumdan çok yeniliklere yön veren bir kurum olmak adına girişimde bulunmaktadır. Hizmet verdiği sektörlerin başında finans dünyasının lokomotif etkenlerini Fin tek yazılımlarıyla geliştiren, Arcon Bilişim inovatif fikirlerİ hayata geçirerek hizmet verdiği sektörlerin müşterilerine ve tüm finansal firmalara,  sektörel oyunculara kolaylıklar sağlayıp, gelişimin önünü açan uygulama ve projelerle varlığını sürdürmektedir. Finans Dünyasına kattığı yenilikler kullanıcı ihtiyaçlarını ölçümlediği ve ihtiyaçlar doğrultusunda yenileyip geliştirdiği dijital ticaret platformu ile ihtiyaç duyulan veya henüz ihtiyaç duyulduğu halde farkındalığı oluşmamış her proje ürün ve inovatif fikirler, iştirakler Arcon Bilişim Teknolojilerinin faaliyetleri kapsamında yerini almış ve alacaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Arcon Bilişim hakkında bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Kişisel ve sektörel olarak ihtiyaç duyduğu halde henüz farkındalığı oluşmamış inovatif fikirleri uygulamaya geçirip, hayatı kolaylaştırmak adına her alanda varlığımızı sürdürmek Arcon Bilişim Teknolojileri A.ş olarak amaç ve hedefimizdir.

Soykan Alper Çinar
İcra Kurulu Başkanı & Ceo

Size nasıl yardımcı olabiliriz?